Nickelback na Torwarze

Portal Focka via Foter.com  CC BY-ND

NICKELBACK, którego płyty wielokrotnie pokryły się platyną wyrusza w ogromną trasę koncertową w 2016 roku, która rozpocznie się 2 września w Helsinkach w Finlandii. Supportem na całej trasie będzie kanadyjski zespół rockowy MONSTER TRUCK. Będzie to już 10 trasa w dorobku NICKELBACK. Tej jesieni zespół odwiedzi 30 miast w Europie, a 21 września wystąpi na warszawskim Torwarze!

Oprócz prezentów członkowskich, ekskluzywnych promocji i innych materiałów, osoby, które dołączą do fan clubu będą miały dostęp do przedsprzedaży, która ruszy 8 marca. Po więcej informacji zapraszamy na www.nickelback.com

NICKELBACK od początku swojej kariery utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Światowa sprzedaż albumów grupy przekroczyła 50 milionów, a ich niezapomniany hit „How You Remind Me” pozostaje na liście Billboardu jako „Top Rock Song of The Decade”. Pośród wszystkich wyróżnień zdobytych przez Nickelback do najważniejszych należą „Top Rock Group of the Decade” dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award. W rodzinnej Kanadzie NICKELBACK zdobył 36 nominacji do JUNO Award, z których wygrali aż 12 statuetek. Zespół został również umieszczony na Canada’s Walk of Fame.

NICKELBACK powraca do Europy z koncertem naładowanym energią , który Chad Kroeger opisał słowami: „Przygotuj się Europo, przywieziemy ze sobą piekło naprawdę głośnej imprezy dla naszych fanów!”

W Warszawie Nickelback wystąpi 21 września na Torwarze.

Bilety w cenach od 190 zł

http://vevo.ly/0YEDNy

Tagi: ///

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *